خانه / آموزش Power BI ماکروسافت / مقدمه ای بر Visuals در Power BI

مقدمه ای بر Visuals در Power BI

به بخش تصویرسازی از دوره آموزشی Power BI خوش آمدید. برای تور آموزنده، جالب و سرگرم کننده تصویرسازی های بسیار زیادی که Power BI شامل می شود آماده شوید و این، همه آن ها نیست، همیشه تصویرسازی های جدید می آیند.

البته، Visuals عامل اصلی رسیدن به نتیجه گیری نهایی درهر هوش تجاری هستند… ما می خواهیم داده های دریافت شده را به صورت متفکرانه و متقاعد کننده ارائه دهیم و نشان دهیم چه چیزی برجسته است؛ و Power BI دارای انواع Visual های متقاعد کننده است و راه های تقریبا بدون محدودیت برای شخصی سازی آن ها. پس این یک بخش مهم است!

ممکن است به نظر برسد موضوع های زیادی در این بخش وجود دارد، اما نگران نباشید، هر موضوع کوتاه، پر از تصاویر و آسان برای یادگیری هستند. احتمالا خواهید دید که به سرعت از این بخش می گذرید و با خود تصور می کنید که چگونه این Visual ها را برای ارائه داده های خودتان خواهید ساخت.

با مبانی تصویر سازی شروع می کنیم، Visual های ساده که همه ما با آن ها آشنا هستیم و مطمئن می شویم که به طور کامل فرا گرفتید، سپس به قسمت پیشرفته می پردازیم و یا حداقل قسمت های کم کاربرد ترو پر کردن Toolbox های سازنده ی گزارش های شما.

مقدمه ای بر Visuals در Power BI

تصویر سازی داده ها یکی از قسمت های اصلی Power BI است. ساخت بلوک های اساسی که پیش تر در این دوره آموزشی تعریف کرده ایم و ساخت Visual ها، آسان ترین راه برای پیدا کردن و به اشتراک گذاشتن دیدگاه های شماست.

Power BI به صورت پیش فرض شامل یک محدوده ای از تصویر سازی هاست که در دسترس است. از نمودارهای میله ای و دایره ای ساده تا نقشه ها و حتی پیشنهادات تخصصی بیشتر مانند آبشارها، کانال ها و درجات و موارد بیشتر.

همچنین Power BI Desktop ابزار های فرمت صفحه وسیعی ارائه می دهد، مانند اشکال و تصاویر که به زنده کردن گزارش شما کمک می کند.

منبع:

https://docs.microsoft.com/en-us/power-bi/guided-learning/visualizations?tutorial-step=1

درباره‌ی حمیدرضا بابازاده

تحلیلگر ارشد و متخصص هوش تجاری در اتریش هستم و تجربه کار بعنوان مشاور و مدرس BI در شرکتهای مختلف رو دارم . بیش از 1300 ساعت سابقه تدریس دوره های Python , Power BI و Microsoft BI را در آموزشگاه سماتک و مجتمع فنی تهران دارم .

همچنین ببینید

درس پنجاه – معرفی Power BI Mobile

برای پیگیری داده ها زمانی که در حال حرکت هستید، می توانید از یکی از اپلیکیشن لمسی موبایل Power BI برای دستگاه های اندروید، iOS و یا ویندوز استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی (فقط عدد بنویسید) *